Marinaru

  
Forumul celor putini.  
Acum este 29 Mar 2024, 13:46

Ora este UTC + 2




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 16 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Supermarine Spitfire
MesajScris: 24 Mar 2012, 21:28 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: 30 Oct 2007, 19:56
Mesaje: 1975
Localitate: Bucuresti
Alexandru Boros scrie:
Pentru moment insa, am luat decizia de a intarzia proiectul Supermarine Spitfire si de a lucra la un taxi trainer care, sper eu, va fi gata pana la Rapa Rosie.
Am lucrat astazi la el. am construit nervurile si le-am asezat pe planseta impreuna cu lonjeroanele si cu bordul de fuga. Maine cred ca voi reveni si cu ceva poze care sa-mi sustina povestea, si sper eu ca pana luni sa am gata aripile si sa lucrez alaturi de Cip ( Taxi III junior in lucru) la fuselaj. SPER... probabil ca va fi gata pana la Rapa. Ramane doar sa vad de unde ma pricopsesc si cu un mic motoras care sa il ridice de la sol pana pe 26 aprilie... altfel se mai imprieteneste ceva timp cu pamantul noul model. cel putin pana cand iesim din recensiunea asta:))


Perfect, o alegere cat se poate de inteligenta! Pune detaliile in subiectul deja deschis:
viewtopic.php?f=16&t=469

_________________
Magelan, cu rabdare si ciocan!


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 16 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Ora este UTC + 2


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron